Prawo Pracy

 • foto

  Szkolenie kodeks pracy Jest niemal pewne że sprawa nowego

  Szkolenie kodeks pracy. Jest niemal pewne, że sprawa nowego kodeksu pracy – a jeżeli nawet nie formalnie całego kodeksu, to śmiałych standardowych ustaw – wróci do Sejmu z niemal 100-procentową pewnością wejścia w życie od 1 stycznia 2020 r. wróci zaraz po wyborach. Zmiany w kodeksie pracy przewidują miedzy innymi ujednolicenie czasu urlopu. Po zmianach pracownikom ma przysługiwać 26 dni wolnych od pracy. Takie przemiany.

  Dodany: 2020-06-16
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  Zobacz mikropożyczka 5000 jakie dokumenty

  Zobacz mikropożyczka 5000 jakie dokumenty w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało splot tarczy antykryzysowej, dzięki któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać między innymi dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Środki te da zapożyczenie 5000 złotych na rzecz mikroprzedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie warunki trzeba spełnić, ażeby ją uzyskać, a również w który sposób będzie później.

  Dodany: 2020-05-21
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  co to jest świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa

  co to jest świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc dla samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą opierać się świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie poprzez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule. Świadczenie postojowe na rzecz kogo? Do tej pory w toku wiążących kodeksów przedsiębiorcy,.

  Dodany: 2020-05-21
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  jak zgłosić kontrole Kontrole PIP w czasie

  jak zgłosić kontrole Kontrole PIP w czasie kryzysu 2020 sytuacja zmienia funkcjonowanie firm, ale wprowadza również wiele przemian w funkcjonowaniu przepisów prawa pracy. Zapraszamy do udziału w webinarium Kontrole PIP w czasie kryzysu, podczas którego dowiedzą się Państwo jak bezstresowo wyprzedzić.

  Dodany: 2020-05-11
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  Płaca minimalna 2020 brutto i Zatrudnienie pracowników na

  Płaca minimalna 2020 brutto i Zatrudnienie pracowników na stałe Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest jeszcze częściej stosowany poprzez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na osiąganiu przez pracownika pracy u innego pracodawcy przez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. mln Cudzoziemców.

  Dodany: 2020-02-17
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą

  W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt osobowych, również w postaci papierowej, w jaki sposób i elektronicznej.

  Dodany: 2020-02-11
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 3


 • foto

  regulamin pracy PPK to nowa gatunek zbierania na emeryturę

  regulamin pracy. PPK to nowa gatunek zbierania na emeryturę. Mają one zagwarantować godne życie podczas jesieni życia. Zanim jednak zaczniemy posługiwać się z PPK pracodawcy muszą dopełnić związanych z tym formalności. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo kogo mieści PPK również jaka jest procedura tworzenia PPK. Wszyscy.

  Dodany: 2020-01-30
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 2


 • foto

  jak zatrudnić nauczyciela wspomagającego

  jak zatrudnić nauczyciela wspomagającego w dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych również ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych, zarówno w postaci papierowej, w jaki sposób i.

  Dodany: 2019-11-13
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0