Ppk

 • foto

  PPK 2020 w jednostkach budżetowych

  PPK 2020 w jednostkach budżetowych od kiedy obowiązkiem wynikającym z ustawy o PPK, każdego pracodawcy, w tym jednostek sektora finansów publicznych, jest terminowe utworzenie PPK, rozumiane jako realizacja wyboru instytucji finansowej zarządzającej PPK także zawarcie umów składających się na PPK. Program szkolenia koncentruje się na przybliżeniu czynności jakie wypada podjąć, ażeby stworzyć się oraz z sukcesem wdrożyć Pracowniczy Plan Kapitałowy w jednostce sektora finansów publicznych.

  Dodany: 2020-02-21
  Kategoria: PPK
  Komentarze: 0


 • foto

  Od stycznia roku pracodawcy wypełniają nowy zależność

  Od stycznia roku pracodawcy wypełniają nowy zależność świadectwa pracy. Ponadto od stycznia zlikwidowano niewygodny obowiązek wydawania świadectw pracy po miesiącach trwania umów terminowych. Świadectwo pracy wydajemy obecnie dopiero wtedy, kiedy przerwa pośród umowami (terminowymi lub bezterminowymi) jest dłuższa niż dni. Jednak są też przepisy przejściowe, które sprawiają, że świadectwa.

  Dodany: 2020-02-15
  Kategoria: PPK
  Komentarze: 3


 • foto

  Od stycznia roku pracodawcy wypełniają

  Od stycznia roku pracodawcy wypełniają nowy wzór świadectwa pracy. Ponadto od stycznia zlikwidowano niedogodny obowiązek wydawania świadectw pracy po miesiącach trwania umów terminowych. Świadectwo pracy wydajemy obecnie dopiero wtedy, kiedy przerwa pomiędzy umowami (terminowymi to znaczy bezterminowymi) jest dłuższa niż dni. Jednak są też przepisy przejściowe, jakie sprawiają, że świadectwa za niektóre umowy musimy wydać do końca czerwca.

  Dodany: 2020-01-20
  Kategoria: PPK
  Komentarze: 1